Modlitwa – Miłosierny Ojcze, w Twoje ręce powierzam swoje życie. 

Sprawiedliwy Ojcze, w Tobie jest nasza nadzieja! W Tobie możemy odnaleźć odpocznienie! W Tobie mamy wolność! Ty jesteś naszym życiem! W Twoich ramionach znajdziemy ukojenie. Gdy zrozumiemy, że jesteśmy tu po to, aby oddać swoje życie Temu, który nas stworzył, ogarnie nas spokój, który przekracza wszelkie zrozumienie. Poznamy Prawdę, a ona uczyni nas wolnymi. Ale do tego czasu sprawdzamy różne drogi. Ufamy w swoje siły. Wierzymy, że naszym przeznaczeniem jest samemu decydować o własnym losie. Realizować swoje cele. Osiągać własne marzenia. Być szczęśliwym według swojego planu.

A Ty Panie, czekasz na nas cierpliwie. Bo wiesz, że bez Ciebie wszystko, co uda nam się tu osiągnąć, będzie tylko na chwilę. By rozpłynąć się lub zmienić w swoje przeciwieństwo. Radość w smutek. Spełnienie w niespełnienie. Euforia w depresję. Wiedza w pustkę niewiedzy. Miłość w nienawiść. Pokój w wojnę. Zdrowie w chorobę. Życie w śmierć. Więc, gdy jesteśmy gotowi na więcej niż tylko to, co ten świat jest w stanie nam zaproponować, odkrywamy Twoje odwiecznie zaproszenie. Twoją ciszę, w której do nas przemawiasz. Twój pokój, którego nic zmącić nie może.

Miłosierny Ojcze, w Twoje ręce powierzam swoje życie. W Twe ręce oddaje samego siebie. I to wszystko, w co wierzyłem. To wszystko, co chciałem kontrolować. To wszystko, co chciałem poznać. To wszystko, co chciałem rozumieć. Bo wiem, że wszystko mam w Tobie. Jesteś moją Drogą, Prawdą i Życiem. I niczego więcej nie potrzebuję.

Amen.

Modlitwa (Miłosierny Ojcze, w Twoje ręce powierzam swoje życiezostała zapisana 19 stycznia 2017r.

PS. Przeczytaj Psalm 131

Modlitwa - Miłosierny Ojcze, w Twoje ręce powierzam swoje życie

Ta modlitwa w wersji „obrazkowej”  :-)

[download-attachment id="9212" title="(Kliknij tutaj, aby pobrać obrazek)" class="button button-primary"]

Modlitwa - Miłosierny Ojcze, w Twoje ręce powierzam swoje życie
5 1 Głosuj
Article Rating