Zapraszam cię do korzystania z nowej funkcjonalności, która pojawiła się w tym serwisie – kursów on-line. W tym momencie dostępne są trzy kursy, ale jeżeli okaże się, że kursy te przynoszą dobre owoce, z pewnością pojawią się kolejne.

Kursy te powstały jako owoc moich osobistych doświadczeń i tego, co w moich praktykach przybliżało mnie do Pana. Dzielę się nimi z nadzieją, że mogą okazać się przydatne również dla ciebie. Należę do Kościoła Katolickiego, więc wszystkie kursy osadzone są w nauce mojego Kościoła. I wierzę, że rozpalą one w tobie jeszcze większe pragnienie korzystania z wspaniałych darów, które Jezus zostawił w Kościele – sakramentów a zwłaszcza codziennej Eucharystii.

Każdy z poniższych kursów jest darmowy. Podgląd kursu i przykładowe lekcje dostępne są dla wszystkich. Aby wziąć udział w kursie należy założyć konto. Formularz temu służący znajduje się niżej na tej stronie oraz tutaj.

Lista kursów:

Konto studenta.

Aby wziąć udział w kursie musisz założyć konto. Możesz to zrobić poprzez poniższy formularz (jeżeli jesteś już zalogowany zamiast formularza pojawi się odpowiedni komunikat).

UWAGA: Założenie konta oznacza akceptację regulaminu serwisu oraz polityki prywatności [Twoje dane, które podasz podczas zakładania konta studenta będą wykorzystane jedynie do korzystania z platformy e-learningowej. Nie będę wysyłał do ciebie maili reklamowych ani innych nie związanych z kursami, w których zdecydujesz się uczestniczyć].

Access Denied

Współpraca

Jeżeli masz pomysł na kurs, którego chciałabyś/łbyś być autorem i który mógłby pojawić się w tym serwisie, bardzo zachęcam cię do kontaktu ze mną. Jestem otwarty na taką współpracę :-).

W tej chwili mam przekonanie, że kursy, które będą pojawiały się w tym miejscu powinny spełniać następujące warunki:

  1. Powinny być zgodne z nauką Kościoła Katolickiego;
  2. Powinny być darmowe;
  3. Powinny korespondować z duchowością, w której prowadzony jest ten serwis.

To są moje założenia na teraz :-) Wszystko jest jednak w rękach Boga – jeżeli więc masz pomysł, który może na pierwszy rzut oka nie pasować do powyższych założeń, to i tak namawiam cię do kontaktu – być może powstanie z naszej współpracy coś wyjątkowego :-)

Skontaktować się ze mną możesz poprzez maila: rafaldziedzic1977@gmail.com

Podoba Ci się ten wpis - podziel się nim z innymi! Dziękuję:-)

0 0 głosy
Article Rating