Oto co Jezus mówi do ciebie dzisiaj:

[Bonus] Słowo na każdy miesiąc:

W tym miejscu  znajdziesz fragment książki „Jezus mówi do ciebie” autorstwa Sarah Young przeznaczony na dzisiejszy dzień. To wyjątkowa pozycja, która towarzyszy mi już od wielu lat. Staram się każdy dzień rozpoczynać od porannej modlitwy (modlitwy, z intencją, aby wszystko, co mnie spotka w trakcie tego dnia powierzyć Bogu), lektury fragmentu książki „Jezus mówi do ciebie” (niżej na tej stronie ) oraz krótkiej medytacji nad słowem Bożym, którą Kościół Katolicki na dzień dzisiejszy nam przeznaczył.

Słowa książki „Jezus mówi do ciebie” dzień po dniu zapraszają nas wszystkich do zanurzania się w Bożej obecności, otwierają nas na Bożą miłość, pokazują bezmiar Bożego miłosierdzia. Nie mogę przecenić ogromu dobra, jakie słowa, które tam znalazłem, uczyniły w moim sercu.

Najbardziej w Jezusie wzrusza mnie to, że On kocha nie za coś, ale pomimo wszystko. Nie czeka na naszą doskonałość, ale jedynie na otwarte serce. Codziennie od nowa bierze na siebie nasze zmartwienia i winy. Mówi, pociesza, podnosi i prowadzi najlepszą drogą. Daje pokój i nadzieję. Można Go usłyszeć, jeśli tylko zamknie się oczy. Można Go usłyszeć, jeśli tylko otworzy się serce. Wiesz już, co dziś Chce powiedzieć Tobie?

Katarzyna Olubińska, dziennikarka, autorka bloga i książki Bóg w wielkim mieście [z okładki książki]

Jezus mówi do ciebie - wydanie jubileuszowe

Podpisuję się pod każdym powyższym słowem, dlatego z czystym sercem polecam tą książkę każdemu, kto chce pogłębić swoją relację z Jezusem. Jeżeli po przeczytaniu słów, które dzisiaj kieruje do ciebie Pan poczujesz, że chcesz więcej, koniecznie kup tą książkę. I codziennie sięgaj do tych pięknych zdań. Wierzę, że szybko poczujesz ich dobry wpływ na twoją relację z Jezusem – naszym Panem i Zbawicielem.

Pozycja ta została wydana przez Wydawnictwo Esprit. Wersję, z której pochodzi fragment znajdujący się na tej stronie znajdziesz tutaj:  Jezus mówi do ciebie wydanie jubileuszowe.

Podoba Ci się ten wpis - podziel się nim z innymi! Dziękuję:-)

4.4 10 głosy
Article Rating