Autorzy / Mistycy

Autorzy / Mistycy

Autorzy / Mistycy

Na tym blogu znajdziesz wiele cytatów, które w piękny sposób poruszyły moje serce. I w jakiś sposób były i są ważne na mojej drodze powrotnej do domu Ojca. Dlatego znalazły się na tej stronie. Być może okażą się przydatne również dla ciebie. Być może również i ciebie zainspirują do tego, by całkowicie powierzyć się Temu, który ma dla nas tak wielką miłość. Który chce naszego dobra. Który chce obdarzyć nas tak obficie swoimi darami. O ile tylko mu na to pozwolimy. O ile tylko zrezygnujemy z samych siebie. O ile w 100% mu zaufamy. A przestaniemy ufać sobie…

I poniżsi autorzy (w znacznej mierze moglibyśmy określić ich mianem: Mistycy), właśnie do tego zachęcają. W różny sposób, używając różnych słów. Opowiadając o swoich doświadczeniach za każdym razem w unikalny, jedyny w swoim rodzaju, sposób. Za każdym razem jednak dodając odwagi tym, którzy zdecydują się zagłębić w ich słowach. Przekonują że spokój, który przekracza wszelkie poznanie jest możliwy. Że poznanie Prawdy, która uczyni cię wolnym, prawdziwie wolnym, jest możliwa. Że życie w jedności z Chrystusem, w którym będziesz mógł powiedzieć: „nie żyję już ja, ale żyje we mnie Chrystus” jest, od początku czasu, twoim dziedzictwem.

Jeżeli to, co przeczytasz na tych stronach wyda Ci się interesujące, zachęcam do zajrzenia tutaj gdzie znajdziesz listę wszystkich książek, z których pochodzi większość cytatów. Pod każdym cytatem znajdziesz informację skąd pochodzą dane słowa. Gdy zdecydujesz się na zakup danej książki, będziesz w stanie przekonać się jak dużo więcej, każdy z autorów, przygotował dla ciebie. Właśnie dla ciebie :-).

Oto Autorzy / Mistycy których słowa znajdziecie na blogu (alfabetyczna, każdy wiersz jest linkiem do wszystkich cytatów danego autora i/lub innych cytatów, w których znajdują się fragmenty słów danego autora):

Imiona od A do E

Imiona od F do J

Imiona od K do N

Imiona od P do Z

Podoba Ci się ta strona - podziel się nią z innymi! Z góry dziękuję :-)

0 0 głosy
Article Rating