Jest kilka miejsc w internecie, którymi chciałbym się z Tobą podzielić:

Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu i chciałbyś znaleźć wspólnotę katolicką, na stronie Ochrzczeni Ogniem znajdziesz mapę na której zaznaczone będą wszystkie wspólnoty katolickie działające w tym mieście (w tym momencie na mapie nie widać jeszcze wszystkich wspólnot – ale wierzę, że wkrótce wszystkie się tam znajdą). W prosty sposób możesz znaleźć tą, która jest najbliżej twojego miejsca zamieszkania lub spotyka się w porze, która tobie odpowiada. Za aktualizację mapy odpowiada wspólnota wspólnot Katolicy na Ulicy (do której z radością należę :-))

Wspólnoty katolickie we Wrocławiu

Marcin Zieliński to wspaniały młody człowiek, który oddał życie Bogu. Jego świadectwo jest pięknym przykładem, że w Bogu wszystko jest możliwe. Marcin jeździ po całej Polsce (a także jest zapraszany do wielu innych krajów) z posługą, podczas której to co wydawało się nieuleczalne zostaje uzdrowione. I nie mówię tu tylko o niedomaganiach ciała. Uzdrowione zostają również dusze, w których Bóg rozpala moc swojej miłości. Jeżeli w Twoim mieście pojawi się Marcin, naprawdę polecam Ci abyś Ty też tam był :-)

Facebook

„Cała Polska wielbi Pana” to projekt, który miałem w sercu już od jakiegoś czasu. To inicjatywa, która ma doprowadzić do tego, aby w wielu polskich miastach, regularnie, odbywały się koncerty będące uwielbienia Pana Boga. I jakiś czas temu zobaczyłem, że taka inicjatywa realizować będzie się w kilku etapach, którym pierwszy jest właśnie serwis Cała Polska wielbi Pana. Znajdziesz tam mapę uwielbienia w Polsce, oraz listę transmisji on-line ze spotkań na których uwielbiony jest Bóg. Serdecznie zapraszam do korzystania z tego serwisu, oraz do jego współtworzenia :-))

Strona www

Wspaniałe miejsce w sieci, w którym Basia Kumor dzieli się swoim doświadczenie życia w obecności Bożej. Znajdziecie w nim m.in. Niebiańską Wiadomością, która jest piękną refleksją nad słowem Bożym. To słowa, które zawsze poruszają moje serce i są wspaniałą wiadomością na cały dzień. Serdecznie polecam :-)

Strona www

Blog prowadzony przez Kasię Olubińską, który był jednym z pierwszych blogów poświeconych Bogu, jakie mnie urzekły. Polecam przepiękne świadectwa wielu znanych ludzi, którzy otwarcie mówią o tym, jak ważny jest Bóg w ich życiu. Polecam również nową książkę Kasi (kupić ją możesz tutaj). Jak również samą Kasię i jej świadectwo tego, jak Bóg odmienia życie tych, którzy zechcą Mu zaufać.

Strona www
Facebook

Piękna muzyka wypełniona Bożą Obecnością, która urzekła mnie całkowicie. Z wielką radością słucham tych dźwięków oraz słów, które w piękny, cudowny sposób przypominają mi do kogo należę, w kim znajdę odpocznienie, gdzie jest mój dom. Bardzo polecam :-)

Strona www
Facebook
YouTube

Michał był pierwszym wykonawcą chrześcijańskim na jakiego trafiłem. I to była miłość od pierwszego wejrzenia :-) Mimo młodego wielu Michał w piękny i odważny sposób opowiada o swojej relacji z Bogiem. Relacji, która jest źródłem niezmierzonej siły i odwagi ale jednocześnie pokory i skromności. Polecam :-)

YouTube
Facebook
iTunes

Jakiś czas temu stało się tak, że zobaczyłem jak wspaniale, już niedługo cała Polska będzie wielbić Boga (więcej o tym znajdziesz tutaj: Cała Polska wielbi Pana:-). Tak jak teraz, z przyjemnością chodzimy na stadiony, by bawić się w rytm muzyki, którą lubimy, tak o wiele chętniej, całymi rodzinami, przy pomocy pięknej muzyki, będziemy  uwielbiać naszego Stwórcę. A zanim to się stanie polecam próbkę tego, jak takie uwielbienie może wyglądać – i już wygląda :-)

Jeżeli podoba Ci się ten wpis, podziel się nim z innymi! Dziękuję:-)

5 1 Głosuj
Article Rating