Dzień po dniu z Pismem Świętym (e-kursy)

Zapraszam cię gorąco do codziennej lektury Pisma Świętego. Jeszcze do niedawna najlepszą metodą sięgania po Słowo była dla mnie wersja tradycyjna, papierowa. Ale od jakiegoś czasu korzystam z kursów, które umieściłem na blogu – o odkryłem nowy wymiar relacji z Pismem Świętym :-)

W ramach tych kursów on-line masz możliwość przeczytania codziennie jednego, kolejnego fragmentu Ewangelii. Przed przeczytaniem tego fragmentu zapraszam cię do modlitwy o nowe powołania kapłańskie, a po lekturze proponuje chwilę medytacji nad tym, co przez dany fragment Duch Święty chce uczynić w twoim sercu. Udostępniłem również prosty mechanizm pozwalający na stworzenie notatki dotyczącej fragmentu, który właśnie przeczytałaś/eś.

I właśnie to codzienne zapisywanie paru słów, które wzbudziły w moim sercu przeczytane Słowo, przyniosło odkrycie tego co parę zdań wcześniej opisałem jako „nowy wymiar relacji z Pismem Świętym”. Nie jestem w stanie (na razie :-)) powiedzieć więcej na ten temat – ale zdecydowanie polecam ci spróbować. Może również dla ciebie okaże się to wspaniałym odkryciem :-)

Listę kursów zawierających Pismo Święte dostępnych w serwisie znajdziesz poniżej (więcej o samych e-kursach dowiesz się na tej stronie: e-Kursy):

Podoba Ci się ta strona - podziel się nią z innymi!

0 0 głosy
Article Rating