Modlitwa – Miłosierny Ojcze dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. 

Miłosierny Ojcze, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Dla Ciebie nigdy nie jest za późno. Ty nie zważasz, jak my na siebie patrzymy, bo widzisz w nas swój obraz i podobieństwo. I chcesz byśmy też tak siebie zobaczyli. Więc niezależnie od tego, czy patrzymy na siebie jako na niegodnych Ciebie, pozbawionych łaski wiary, niewierzących, opuszczonych przez Ciebie, wiedzących, że Ciebie nie ma, czy w dowolny inny sposób, Ty chcesz nam ofiarować swoje przenajświętsze dary. Ty chcesz nam ofiarować spokój, który przekracza wszelkie poznanie. Radość, która trwa wiecznie. Ukojenie, w którym możemy być takimi, jakimi nas stworzyłeś. Bez wysiłku, bez dążenia, bez ciągłej pogoni za tym, co wydaje się niedostępne.

Miłosierny Ojcze, Ty, w cudowny, tylko Tobie znany, sposób, do każdego serca potrafisz przemówić. Do każdego, gdy przyjdzie jego czas, dociera to, gdzie odnajdzie koniec swojej wędrówki. Gdzie czeka na niego spełnienie wszystkich modlitw. Gdzie znajdzie ukojenie. Bo Ty nikogo nie spisujesz na straty. Na każdego czekasz cierpliwie. W miłości, która przemienia świat.

Więc, ukochany Ojcze, nie chcę, abyś czekał na mnie ani sekundy dłużej. Teraz, w tej chwili, oddaje Ci całego siebie. Tobie powierzam swoje życie. Bo liczysz się dla mnie tylko Ty. Wypełnij mnie całkowicie sobą. By nie było już dwóch, lecz na zawsze Jeden. Ten, Który Jest.

Amen.

Modlitwa (Miłosierny Ojcze dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych) została zapisana 8 grudnia 2016r.

PS.

Zaufaj Bogu

Z całego serca Panu zaufaj,
Nie polegaj na swoim rozsądku.
Poznaj Go na każdej swej drodze,
A On twe ścieżki wyrówna.

Księga Przysłów 3,5-6

Modlitwa - Miłosierny Ojcze dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych

Ta modlitwa w wersji „obrazkowej” (kliknij w obrazek, aby go powiększyć) 🙂

Modlitwa - Miłosierny Ojcze dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych