Jakiś czas temu powstało we mnie pragnienie (wierzę, że podarowane przez Ducha Świętego), aby przygotować kartkę z modlitwami na początek i koniec dnia i rozdawać je za darmo przy okazji akcji ewangelizacyjnych (w ramach Katolików na ulicy). Sam modlę się tymi modlitwami każdego ranka i wieczora i doświadczam wielkiej pomocy dzięki słowom w nich zawartym. Pozwalają one rozpoczynać dzień w zaufaniu i uwielbieniu mojego Stwórcy i zasypiać w dziękczynieniu i radości płynącej z wiary, że zawsze, w każdym momencie jestem w objęciach Tego, który kocha mnie miłością, która zwyciężyła śmierć.

Jestem przekonany, że poza mną jest więcej osób, które potrzebują takich modlitw 🙂 Dlatego umieściłem je na stronie głównej Zapisków z zielonego zeszytu, dlatego na stronie fb każdego dnia o 6.00 i 21.00 umieszczam te modlitwy. I dlatego zdecydowałem się teraz na kolejny krok, czyli przygotowanie wersji drukowanej :-). Oto jak ona wygląda:

A oto jak kartka wygląda w szczegółach (wydrukowana jest w formacie A4 – po złożeniu jest w formacie A5):

Kartka dla Ciebie - Modlitwa na początek i koniec dnia - Jezu ufam Tobie

Zdecydowałem (przynajmniej w tym momencie), że będę ją wysyłał każdemu, kto wyrazi chęć posiadania takiej modlitwy zupełnie za darmo (oczywiście w miarę moich możliwości czasowych i finansowych). No może nie zupełnie za darmo 🙂 – w zamian proszę o dwie rzeczy:

  • modlitwę za mnie, moją rodzinę i działa ewangelizacyjne, które, mam nadzieję, z woli Pana prowadzę;
  • jeżeli regularne praktykowanie modlitw zamieszczonych na tej kartce przyniosło/przyniesie jakieś zmiany w twoim życiu duchowym, podziel się proszę ze mną swoim świadectwem – za twoją zgodą opublikuje je na tej stronie, jako zachętę dla kolejnych osób.

Wysyłać będę po 5 takich kartek. Dla ciebie oraz czterech osób, które wybierzesz a które mogą potrzebować tych modlitw. W ten sposób zapraszam się do ewangelizowania wraz ze mną 🙂 Wierzę, że w wielu przypadkach kartka ta może być pretekstem do tego, abyś mogła/mógł podzielić się z kimś, kogo wskaże ci Duch Święty, jak wspaniałe rzeczy uczynił ci Pan. I w ten sposób płomień wiary będzie mógł zapłonąć w nowym miejscu. Na chwałę Pana!

Bardzo cię proszę, nie pozwól, aby te 4 „nadmiarowe” kartki zakurzyły się w szufladzie 🙂

Aby otrzymać ode mnie ten komplet wypełnij poniższy formularz. Będę mógł dzięki temu poznać cię trochę lepiej. Obiecuje, że dane osobowe które podasz wykorzystane zostaną jedynie do wysłania ci przesyłki.

Nakład 2 250 sztuk
Dostępne pakiety >50
Najbliższa wysyłka 21.01

Pytania i odpowiedzi:

Na kartce znajduje się pięć modlitw. Każda z nich została wcześniej opublikowana na blogu Zapiski z zielonego zeszytu. Oto ich lista (kliknij w tytuł interesującej cię modlitwy, aby przejść do strony z jej treścią):

Wszystkie modlitwy znajdujące się na kartce są zgodne z nauka Kościoła Katolickiego, a potwierdzeniem tego jest imprimatur otrzymany w dniu 16.05.2019r.

imprimatur Obrazek Jezu ufam Tobie, Modlitwa na początek dnia, Modlitwa na koniec dnia

Do terminu nadania, który znajdziesz w zakładce „Szczegóły wysyłki” powyżej, dodaj liczbę dni potrzebną na dostarczenie zwykłego listu przez Pocztę Polską (3 dni robocze). Z tym, że na stronie Poczty Polskiej znajduje się następująca uwaga: „Przewidywane terminy doręczenia nie stanowią gwarantowanych terminów doręczenia” – https://www.poczta-polska.pl/biznes/korespondencja/listy-zwykle/. Weź do pod uwagę 🙂
Nie ma takiej możliwości i nie przewiduje w najbliższej przyszłości udostępnienia opcji zakupu tych kartek. Oznacza to, że do odwołania, kartki będą wysyłane za darmo w każdym przypadku. Jeżeli jednak koniecznie pragniesz zapłacić za otrzymaną przesyłkę, zrób przelew, o wysokości zgodnej z własnym sumieniem, na konto parafii, do której należysz. W tych trudnych czasach na pewno potrzebuje ona dodatkowego wsparcia finansowego 🙂

W formularzu wprowadzony jest mechanizm, który blokuje go, jeżeli liczba zgłoszeń zrówna się z liczbą kompletów które mogę przesłać (a ta liczba uzależniona jest od tego ile mam wydrukowanych kartek oraz ile mam czasu na przygotowanie danej wysyłki). Formularz stanie się znowu aktywny, gdy będę gotowy wysyłać kolejne pakiety (dotrą do mnie nowe kartki lub pojawi się dodatkowy wolny czas, który będę mógł przeznaczyć na wysyłkę).

Nie ma listy rezerwowej 🙂 Zapisać się możesz tylko jeżeli formularz jest aktywny.
Jest taka możliwość, ale musisz ją bardzo dobrze umotywować – czyli przekonać mnie, że naprawdę nie możesz czekać do planowanej daty wysyłki. Możesz to zrobić w polu „Twoje uwagi” które znajduje się na końcu formularza.

Tak. Jeżeli czujesz, że powinienem wysłać tobie więcej kartek (bo jesteś przekonana/y, że możesz rozdać ich więcej), napisz mi ile kartek chciałabyś/chciałbyś ode mnie otrzymać wraz z krótkim uzasadnieniem. To wszystko umieść w polu „Twoje uwagi” w formularzu zamówienia.

Chciałbym uniknąć takich sytuacji. Wierzę, że znajdziesz sposób, aby 4 kolejne osoby każdego dnia oddawały swe życie Bogu. Jeżeli nie masz nikogo takiego wśród swoich znajomych, być może dobrym pomysłem jest pozostawienie kartek na stoliku z prasą katolicką w twoim kościele parafialnym.

Jeżeli jednak masz silne przekonanie, że jeżeli wyślę ci 5 sztuk kartek, przeznaczeniem kilku z nich będzie spocząć w szufladzie pod warstwą kurzu, napisz mi o tym w polu „Twoje uwagi” w formularzu – zaznacz ile kartek powinienem ci przesłać.

Na tą chwilę nie ma takiej możliwości. Ale w przyszłości, gdy organizacyjnie bardziej ogarnę kwestię wysyłkowe, być może pojawi się taka możliwość.

Na górze każdej strony oraz w stopce, znajduje się ikona koperty oraz WhatsUp’a, po kliknięciu w które otworzy się program pocztowy lub WhatsUp – jeżeli z niego korzystasz. Za pomocą tych narzędzi możesz się ze mną skontaktować. Alternatywnie możesz napisać do mnie na adres rafaldziedzic1977@gmail.com

Podoba Ci się ta strona - podziel się nim z innymi! Dziękuję:-)

4.4 7 głosy
Article Rating