Pomysł na stronę z wpisem wybranym specjalnie dla ciebie krążył w mojej głowie już od jakiegoś czasu. Nie wiedziałem jednak jak go wykonać. Aż do tego momentu:-)

Na tej stronie znajdziesz propozycję jednego wpisu wybranego specjalnie dla ciebie. Przy każdym odświeżeniu tej strony losowany jest inny wpis z wszystkich, które zostały do bloga dodane (w tej chwili jest ich już ok 1200).

Wpis wybrany specjalnie dla ciebie :-)

Dla mnie przypadek, to jedynie świecka nazwa działania Ducha Świętego. Wierzę więc, że poniższa propozycja będzie dla ciebie, akurat w tej sytuacji w której jesteś, pomocna. Przyniesie ukojenie, spokój, a może zrozumienie, którego właśnie teraz potrzebujesz.

Więc zachęcam cię to korzystania z tej propozycji, przygotowanej specjalnie dla ciebie 🙂

Ps. Na tej stronie znajdziesz wybrane dla Ciebie wpisy w dwóch wariantach:
– „prostym” (jeden wpis wybrany z wszystkich wpisów)
– „rozbudowanym” (jedną modlitwę, jeden fragment Pisma Świętego, jeden cytat świętych, mistyków, jeden monolog (film) w którym dzielę się swoim doświadczeniem Bożej obecności)
Niech Duch Święty kieruje Tobą w korzystaniu z tego, co dla Ciebie zostało przygotowane 🙂

Jeden wpis wybrany specjalnie dla Ciebie ze wszystkich znajdujących się w serwisie (kliknij w tytuł aby przejść do strony z pełną treścią wpisu):

Jedna modlitwa, fragment Pisma Świętego, cytat i monolog, wybrane specjalnie dla Ciebie (kliknij w tytuł aby przejść do strony z pełną treścią wpisu):

Podoba Ci się ten wpis - podziel się nim z innymi! Dziękuję:-)

0 0 Głosuj
Article Rating