Modlitwa dziękczynna

//Modlitwa dziękczynna – Błogosławiony Panie dzięki Ci składam za Twoje prowadzenie każdego z nas

Modlitwa dziękczynna – Błogosławiony Panie dzięki Ci składam za Twoje prowadzenie każdego z nas

Modlitwa dziękczynna – Błogosławiony Panie dzięki Ci składam za Twoje prowadzenie każdego z nas

Błogosławiony Ojcze, dzięki Ci składam, za wspaniały weekend spędzony na rekolekcjach ku Twojej chwale. Dziękuje za Twoje prowadzenie każdego z nas. Za Twoją Obecność. Za odwagę, by wielbić Cię całym sobą. Za wspaniałe uzdrowienia, które miały miejsce. Uzdrowienia, które nie tylko zakończyły cierpienia związane z niedomaganiem ciała, ale przede wszystkim te, które sprawiły, że staliśmy się gotowi w Twe ręce złożyć nasze życie. Które otworzyły nasze serca na to, by nie widzieć niczego poza Tobą. One wypełniły nas odwagą, by wybrać ciasną bramę i wąską ścieżkę prowadzącą do Ciebie. By porzucić to, co tak dobrze znamy i oddać się w ręce Tego, Którego nikt nigdy nie widział. Dzięki uzdrowieniu, którym objąłeś nasze serca, dzięki płomieniom, które w tych sercach rozniecił Twój Święty Duch, wiemy, że tylko w Tobie odnajdziemy ukojenie. Że Ty jesteś powodem i źródłem radości, która nie przemija. Że Ty przynosisz pokój, który przekracza wszelkie poznanie.

Wszechmogący Panie, dziękuje Ci za opiekę kapłanów, którzy, dzięki Twojej łasce, nad nami czuwali. Dzięki Ci składam, za pasterzy, którzy we wczesnym wieku, dla Ciebie, porzucili uciechy ziemskiego życia. Dziękuje Ci za ich determinacje i odwagę, która jest dla nas inspiracją i zachętą, by stosownie do naszego ziemskiego powołania, pójść w ich ślady. By Tobie oddać wszystko, co cenimy, na czym nam zależy, a przyjmować z pokorą to, co Ty dla nas przygotowałeś. By nic, co ziemskie nie zajęło, na ołtarzach naszych serc, miejsca przeznaczonego dla Ciebie.

Sprawiedliwy Ojcze, strzeż nas od grzechu arogancji. Strzeż przed uznaniem nas samych za usprawiedliwionych przed Tobą. Wypełnij nas pokorą celnika, który widzi tylko Twoją chwałę. Który wie, że bez Twojej pomocy niczego nie jest wstanie uczynić. Którego cała moc pochodzi od Ciebie. I żyje tylko dla Ciebie, by wypełniać Twoją wolę.

Błogosławiony Ojcze, jeżeli jest jeszcze coś, w co wierzymy, że uniemożliwia nam oddać się Tobie, niech w tej sekundzie zostanie uzdrowione. Niech w tej sekundzie wszystkie choroby naszej duszy, to wszystko w co pokładamy ufność, a co oddala nas od Ciebie, zostanie uzdrowione. Niech mocą Twojego Syna, Jezusa Chrystusa, dotknięci Twoją łaską, bez żadnych wątpliwości, oddamy Tobie swoje życie. Niech w tej sekundzie, przez śmierć i zmartwychwstanie Twojego Syna, będziemy uzdrowieni z nas samych. Niech w tej sekundzie, razem z Jezusem Chrystusem umrzemy dla świata, by zmartwychwstać dla Ciebie.

By żyć już tylko dla Ciebie.

Amen.

Modlitwa dziękczynna (Błogosławiony Panie dzięki Ci składam za Twoje prowadzenie każdego z nas) została zapisana 31 października 2016r.

Modlitwa dziękczynna - Błogosławiony Panie dzięki Ci składam za Twoje prowadzenie każdego z nas