Modlitwa błagalna

//Modlitwa błagalna – Błogosławiony Ojcze oczyść nas byśmy byli gotowi przyjąć to co Ty dla nas przygotowałeś!

Modlitwa błagalna – Błogosławiony Ojcze oczyść nas byśmy byli gotowi przyjąć to co Ty dla nas przygotowałeś!

Modlitwa błagalna – Błogosławiony Ojcze oczyść nas byśmy byli gotowi przyjąć to co Ty dla nas przygotowałeś!

Błogosławiony Ojcze, Ty dla każdego z nas przygotowałeś miejsce w swoim domu. Każdemu chcesz ofiarować dziedzictwo synów Bożych. Ty wysłałeś swojego umiłowanego Syna, aby otworzył nam szeroko bramy Twojego królestwa. W Jego słowach, które nam zostawiłeś, możemy odczytać wskazówki, które doprowadzą nas do Ciebie. Które otworzą nasze serca i przygotują je na Twoje przyjście.

Wszechmogący Panie, spraw by Cię wszyscy, którzy Cię szukają nie wahali się, by w Twoich świętych słowach szukać pomocy. By w Piśmie Świętym odnaleźli rady, które właśnie w tej chwili chcesz im udzielić. By uwierzyli, że choć Twoje słowa zapisane były tak dawno, są żywe w swej mocy właśnie dzisiaj. I do każdego z nas chcesz tymi słowami przemówić.

Błogosławiony Ojcze, wypełnij nas pokorą i opróżnij nas z tego, co do tej pory gromadziliśmy. Oczyść nas, byśmy byli gotowi przyjąć to, co Ty dla nas przygotowałeś. Wypełnij nas swoim pokojem, w którym każdy nasz oddech będzie hymnem ku Twojej chwale. Uczyń nas świadectwem tego, że jesteś żywy wśród swego ludu. I, że nigdy go nie opuściłeś.

Amen.

Modlitwa błagalna (Błogosławiony Ojcze oczyść nas byśmy byli gotowi przyjąć to co Ty dla nas przygotowałeś) została zapisana 4 listopada 2016r.

Modlitwa błagalna - Błogosławiony Ojcze oczyść nas byśmy byli gotowi przyjąć to co Ty dla nas przygotowałeś!