Dobra Nowina odc. 30

//Dobra Nowina odc. 30 – O modlitwie nieustannej

Dobra Nowina odc. 30 – O modlitwie nieustannej

2017-10-27T21:04:31+00:00 12 stycznia 2017|Categories: Dobra Nowina|Tags: , , , , , , , |0 komentarzy

Dobra Nowina odc. 30 – O modlitwie nieustannej

W trzydziestym odcinku z cyklu Dobra Nowina dzielę się z wami tym, jak wygląda modlitwa w moim codziennym życiu. Mowię nieco jak powstają modlitwy, którymi dzielę się na blogu. Opowiadam też o tym, co w moim doświadczeniu oznacza „modlić się nieustannie” i jak dążyłem do takiej ciągłej modlitwy. Być może, dla niektórych z was, cenne będą wskazówki, jak dążyć do tego, aby nieustanna modlitwa stała się naszą codziennością.

A na zakończenie standardowo zachęcam do korzystania z Słowa Bożego we wszystkich naszych troskach i zmartwieniach. W nim znajdziemy zawsze to, co jest nam potrzebne, nawet jeżeli na początku fragment, który przeznaczył nam w danej chwili Pan, wyda się niezrozumiały. Lecz to nie zrozumienie a wiara otwiera nas na Bożą moc i łaskę. I w odpowiednim, wybranym przez Ojca, momencie, przyjdzie również potrzebne zrozumienie.

[film w wersji z napisami]

Dobra Nowina odc. 30 (O modlitwie nieustannej) została nagrana 12 stycznia 2017r.

Zostaw komentarz

Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).