Dobra Nowina odc. 26

//Dobra Nowina odc. 26 – O oddaniu swojego życia Bogu, o poddaniu się Jego woli

Dobra Nowina odc. 26 – O oddaniu swojego życia Bogu, o poddaniu się Jego woli

2017-10-27T23:09:55+00:00 21 grudnia 2016|Categories: Dobra Nowina|Tags: , , , |0 komentarzy

Dobra Nowina odc. 26 – O oddaniu swojego życia Bogu, o poddaniu się Jego woli

W tym odcinku serii Dobra Nowina dzielę się z wami moim świadectwem oddania swojego życia Bogu. Mówię o tym, co oznacza dla mnie określenie: poddałem Bogu swoje życie, wiedzę, wolę, rodzinę, majętności itp. Każdy z nas ma pewnie inne zrozumienie tego, co takie określenie może oznaczać, więc może być przydatne dla niektórych z osób oglądających te filmy, wyjaśnienie jak w moim życiu objawiło się to poddanie. Mówię też o tym jakie owoce przyniosło oddanie wszystkiego w ręce Boga, oraz co się dzieje, gdy wracają stare nawyki i pojawia się chęć kontroli życia, jak za dawnych lat.

 [film w wersji z napisami]

Dobra Nowina odc. 26 (O oddaniu swojego życia Bogu, o poddaniu się Jego woli) została zarejestrowana 21 grudnia 2016r.

Zostaw komentarz

Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).