Modlitwa zawierzenia – Jezu Chryste panuj nad nami!

Umiłowany Ojcze! Dzisiaj swe życie oddajemy Tobie. Dzisiaj chcemy uznać Cię za swego Króla. Chcemy, byś stał się naszym Władcą. Chcemy, byś od dzisiaj, decydował o każdym naszym geście. O każdej naszej myśli. Chcemy, aby to wszystko, co było „nasze”, złożone zostało u Twych świętych stóp. Zrób z tym, co jest Tobie miłe. Niech Twoja wola się stanie, nie nasza. Dziś jesteśmy gotowi poddać się Tobie całkowicie, Jesteśmy gotowi uznać, że tylko w Tobie znajdziemy ukojenie. Że tylko w Tobie znajdziemy życie.

Jezu Chryste, panuj nad nami! Prowadź nas do ogrodu Ojca! Ty otworzyłeś nam bramy raju tak szeroko! Nie pozwól, abyśmy wahali się jeszcze choćby sekundę. Daj nam odwagę sięgnąć po Twoje dary już teraz. Daj nam siłę odpowiedzieć na Twoje wezwanie i od teraz pełnić tylko wolę Ojca. Ty jesteś naszą Drogą, Prawdą i Życiem i od dzisiaj będziemy prawdziwie Twoimi uczniami. By we wszystkim pełnić wolę Ojca. Zapominamy więc o wszystkim, co sami wiemy, rozumiemy, uważamy. Porzucamy wszystkie nasze prawa i obowiązki. Bo chcemy, za Twoim przykładem, stać się narzędziem w rękach naszego Stwórcy.

Błogosławiony Ojcze, naszą wolną wolę składamy u Twoich stóp. Byś był w nas już tylko Ty.

Amen.

Modlitwa zawierzenia (Jezu Chryste panuj nad nami!) została zapisana 19 listopada 2016r – w dniu oficjalnych uroczystości przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana.

PS. Zobacz Jeśli ziarno obumrze przynosi obfity plon 🙂

Modlitwa zawierzenia - Jezu Chryste panuj nad nami!

Ta modlitwa w wersji „obrazkowej” (kliknij w obrazek, aby go powiększyć) 🙂

Modlitwa zawierzenia - Jezu Chryste panuj nad nami!
0 0 vote
Article Rating