Modlitwa – Wszechmogący Panie, wylej dziś na nas swojego Ducha!

Wszechmogący Panie, wylej dziś na nas swojego Ducha! Swojego Ducha, Panie, wylej na nas dziś! Spraw byśmy, prowadzeni Jego mocą, zostawili to wszystko, co naszą uwagę odciąga od Ciebie. Byśmy nie zwracali naszych oczu na ziemskie troski, myśli, lęki, obawy, smutki, tak, jakby miały moc pokonać Ciebie. Jakby były bardziej prawdziwe niż Ty. Jakby były bardziej ważne niż Ty.

Miłosierny Ojcze, proszę Cię, wypełnij mnie swoją mądrością, w której nie ma miejsca na nic, prócz Ciebie. Gdzie na wszystko patrzę tak, jak Ty chcesz, aby patrzył. Gdzie widzę braci i siostry tak, jak widział nas Twój ukochany Syn, Jezus Chrystus. Gdzie jest dla mnie jasne, że wszystkie ziemskie troski i radości przychodzą i odchodzą, a jedynie Ty prawdziwie Jesteś. Poza czasem i przestrzenią. Poza dobrem i złem. I, gdzie wiem, że Twoją wolą dla mnie jest jedność z Tobą. W której nie ma już dwóch. Lecz na zawsze Jeden. Ten, Który Jest.

I ukochany Ojcze, ja dzisiaj odpowiadam: Tak, chcę tylko Ciebie! Bardziej niż wszystko, co sam osiągnąłem. Bardziej niż moje myśli i przekonania. Bardziej niż całą wiedzę, jaką zgromadziłem. Bardziej niż wszystkie prawa, które ten świat mi daje. Bardziej niż siebie samego. To wszystko oddaje Tobie. Tak, byś został tylko Ty. Jedynie Ty. Teraz i na wieki wieków.

Amen.

Modlitwa (Wszechmogący Panie, wylej dziś na nas swojego Ducha!została zapisana 2 stycznia 2017r.

PS. Przeczytaj Otrzymacie moc Ducha Świętego i staniecie się moimi świadkami.

Modlitwa - Wszechmogący Panie, wylej dziś na nas swojego Ducha!

Ta modlitwa w wersji „obrazkowej”  :-)

[download-attachment id="8599" title="(Kliknij tutaj, aby pobrać obrazek)" class="button button-primary"]

Modlitwa - Wszechmogący Panie, wylej dziś na nas swojego Ducha!
0 0 Głosuj
Article Rating