Modlitwa – Błogosławiony Ojcze, jak wspaniale jest widzieć święte owoce Twojej Obecności!

Błogosławiony Ojcze, jak wspaniale jest widzieć święte owoce Twojej Obecności! Jak wspaniale jest widzieć tylu młodych, rozpalonych ogniem Twojego Ducha! Wielbiących Twoje imię! Oddających Tobie życie! Jakże wspaniale jest widzieć tą radość i spokój płynący z ich serc, w których nie ma miejsca na nic, poza Tobą. To oni będą w przyszłości dawać świadectwo Twej niezmierzonej łaski. To oni swoim życiem pokażą, że nie umarłeś, że jesteś w nas, że nas prowadzisz. A pamięć o Tobie, będzie w Twoim ludzie, po wszystkie czasy.

Miłosierny Ojcze, dziękuję Ci za przepiękny dar pojednania z Tobą. Za moment, w którym mogłem wyznać swe grzechy. I po raz kolejny poczuć nieskończoną pełnię miłości Ojca. Mogłem odczuć, jak bardzo mnie kochasz. Jak bardzo chcesz, bym ja żył tylko dla Ciebie. By moje oczy zwrócone były na Tego, który jest Drogą, Prawdą i Życiem. I żadna moja nieprawość nie jest dla Ciebie przeszkodą. Nic nie może mnie od Ciebie oddzielić. Bo Ty do końca nas umiłowałeś.

Wszechmogący Panie, mój Ojcze, nie jestem w stanie słowami wyrazić mej wdzięczności. Mej radości. Mego uwielbienia za Twe wspaniałe dary, które nam przygotowałeś. Za dziedzictwo, które nam przeznaczyłeś. Które stanie się nasze, o ile przyjmiemy to, co jest Twoją wolą dla nas. O ile zaprzemy się samych siebie, weźmiemy swój krzyż i będziemy naśladować Twego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa.

Więc od teraz, Ojcze, tak chcę żyć. Nie chcę niczego, co nie jest Twoją wolą. Nie chcę tego, co sam sobie wybieram. Chcę jedynie Ciebie. Twojego światła. Radości. Miłości. Pokoju. Życia. Wypełnij mnie swoją Obecnością tak, by na nic innego nie było już miejsca. By nie było już mnie. A jedynie Ty. Na zawsze. Ten, Który Jest.

Amen.

Modlitwa (Błogosławiony Ojcze, jak wspaniale jest widzieć święte owoce Twojej Obecności!) została zapisana 31 grudnia 2016r.

PS.

Zbawienie dla wszystkich

Bo jeśli wyznasz ustami, że Jezus jest Panem, i uwierzysz w sercu, że Bóg wskrzesił Go z martwych, będziesz zbawiony. Bo trzeba uwierzyć sercem, by zostać usprawiedliwionym, wyznać natomiast ustami, aby być zbawionym.

List św. Pawła do Rzymian 10,9-10

PS 2.

W modlitwie tej wykorzystałem piękne filmy dokumentujące Światowe Dni Młodzieży w Panamie i Krakowie. Ich autorem jest Jakub Stoszek.

Linki do oryginalnych filmów (gorąco polecam ich obejrzenie:-)):
WYD 2019 Panama by Jakub Stoszek
Światowe Dni Młodzieży 2016 Kraków

oraz namiary na ich autora:
kanał YouTube
strona na Facebooku

Modlitwa - Błogosławiony Ojcze, jak wspaniale jest widzieć święte owoce Twojej Obecności!

Wersja „obrazkowa” tego wpisu poniżej:

[download-attachment id="8281" title="(Kliknij tutaj, aby pobrać obrazek)" class="button button-primary"]

Modlitwa - Błogosławiony Ojcze, jak wspaniale jest widzieć święte owoce Twojej Obecności!
0 0 Głosuj
Article Rating