Dzienniczek św. s. Faustyny Kowalskiej ZMBM

Dzienniczek św. Siostry Faustyny Kowalskiej należy do pereł literatury mistycznej, tłumaczony jest na wiele języków, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wiernych i teologów. Słowa w nim zapisane „jawią się jako szczególna Ewangelia miłosierdzia Bożego napisana w perspektywie XX wieku” – powiedział Ojciec Święty Jan Paweł II.

Dzienniczek to dzieło niezwykłe. Napisane przez prostą, pokorną osobę, której słowa, wypełnione Bożą mocą, mogą zmienić nasze życie. To książka cała przesiąknięta Bożym miłosierdziem. I jestem przekonany, że wielu pomoże w odkryciu, że naprawdę nic nie może nas oddzielić od Bożego miłosierdzia, objawionego w Jezusie Chrystusie.

Lista wszystkich wpisów na blogu, pochodzących z Dzienniczka:

Tag: Dzienniczek

Dzienniczek udostępniany jest za darmo w internecie przez Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Link do strony na której możesz przeglądać książkę on-line jest tutaj. Jeżeli chcesz nabyć ją w postaci papierowej możesz to zrobić tutaj.

Dla osób zabieganych, nie mających czasu lub/i możliwości na czytanie 🙂 polecam gorącą wersję audiobook’ową. Słowa zapisane w Dzienniczku czytają Anna Dymna oraz Krzysztof Globisz. Muzyka została skomponowana przez Wojciecha Kilara. Audiobooka możesz nabyć w sklepie wydawcy: https://misericordia.faustyna.pl/ – link bezpośredni do tego produktu znajdziesz tutaj.

5 1 Głosuj
Article Rating