Czas wejść w tryb wakacyjny na blogu :-)

Tryb wakacyjny czas zacząć 🙂

Właśnie zaczęły się wakacje, a więc czas wypoczynku i (z reguły) nieco większego luzu niż zazwyczaj 🙂 I z tej właśnie okazji postanowiłem nieco zmienić sposób funkcjonowania bloga na następne ponad dwa miesiące.

Mianowicie nie będę dodawał przez ten czas żadnych nowych wpisów. A czas, który normalnie poświęcałbym na ich przygotowanie, spędzę z moją rodziną – na wakacyjnych przyjemnościach 🙂 I na ten czas z twórcy blogowego zmienię się bardziej w czytelnika. I zanurzać się  będę codziennie (za wyjątkiem piątku – w który z reguły poszczę, oraz wtorku w który jest przeznaczony na modlitwy audio) w jednym ze „starych” cytatów z Pisma Świętego oraz Mistyków.

I tobie proponuje to samo. Korzystając z nawigacji w serwisie (np. z górnej belki) lub wyszukiwarki, znajdź „przypadkowy” wpis (pamiętając, że przypadek to jedynie świecka nazwa dla działania Ducha Świętego) ciesz się tym słowem, które w danym momencie, wierzę w to głęboko, Pan chce do ciebie przemówić.

Wpisami, które wybiorę dla siebie dzielić się będę na stronie Facebooka (https://www.facebook.com/Zapiskizzielonegozeszytu/)

A do dalszej lektury Ewangelii wg św. Jana oraz „Dzienniczka” św. Faustyny Kowalskiej i książki „Bóg szuka nas na marginesie” papieża Franciszka, wrócimy od 1 września (jeżeli taka będzie wola Boga :-))

A teraz wakacje czas zacząć – niech to będzie dla nas wszystkich dobry czas, spędzony nieco inaczej niż pozostałe 10 miesięcy.

Niech dobry Ojciec ma cię w swojej opiece!