Zaproszenie

//Zaproszenie na spotkanie on-line – „O praktykowaniu Bożej obecności” (cz.5)

Zaproszenie na spotkanie on-line – „O praktykowaniu Bożej obecności” (cz.5)

2018-02-06T18:33:46+00:00 6 lutego 2018|Categories: O praktykowaniu Bożej obecności (Spotkania on-line)|0 komentarzy
Spotkanie on-Line, O praktykowaniu Bożej obecności

Spotkanie on-line – „O praktykowaniu Bożej obecności” (cz. 5)

Zapraszam Cię na piąte spotkanie on-line, które poświęcone będzie, podobnie jak poprzednie, praktykowaniu Bożej obecności. Będzie ono miało formę transmisji live na Facebooku oraz na Youtube :-). A jak w konkretach będzie ono wyglądało okaże się, gdy już się rozpocznie 🙂

Początek przewiduje na godzinę 20.00, w sobotę 10.02.2018r. Koniec ok. godziny 21.00

Link do wydarzenia na Facebooku znajdziesz tutaj: O praktykowaniu Bożej obecności

Link do transmisji na Youtube znajdziesz tutaj: O praktykowaniu Bożej obecności – Live Youtube

Niech Duch Święty nas prowadzi 🙂

Czwarte spotkanie (uczestnictwo w Eucharystii, czytanie Pisma Świętego, radość i pokora): Spotkanie czwarte – O praktykowaniu Bożej obecności (uczestnictwo w Eucharystii, czytanie Pisma Świętego, radość i pokora) 

Trzecie spotkanie (oddanie Bogu całego życia, wiara, lęk przed Bogiem, rozwijanie swoich talentów): Spotkanie trzecie – O praktykowaniu Bożej obecności (oddanie Bogu całego życia, wiara, lęk przed Bogiem, rozwijanie swoich talentów) 

Więcej o drugim spotkaniu on-line znajdziesz tutaj: Spotkanie drugie – O praktykowaniu Bożej obecności (czym jest Boża obecność, czy doświadczanie Bożej obecności przeznaczone dla nielicznych)

Więcej o pierwszym spotkaniu on-line znajdziesz tutaj: Spotkanie pierwsze – O praktykowaniu Bożej obecności (jak powierzyć się Bogu, czy Bóg jest sprawiedliwy, modlitwa o Bożą miłość)

Zapraszam Cię serdecznie na Spotkanie on-line – „O praktykowaniu Bożej obecności” (cz. 5)

Zostaw komentarz

Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).