Pytania i odpowiedzi odc. 9

//Pytania i odpowiedzi odc. 9 – Nieśmiertelność, wieczność, zbawienie, potępienie, kto, z kim, dlaczego i po co?

Pytania i odpowiedzi odc. 9 – Nieśmiertelność, wieczność, zbawienie, potępienie, kto, z kim, dlaczego i po co?

Pytania i odpowiedzi odc. 9 – Nieśmiertelność, wieczność, zbawienie, potępienie, kto, z kim, dlaczego i po co?

W dziewiątym odcinku Dobrej Nowiny Pytania i odpowiedzi mówię o zbawieniu, potępieniu, znaczeniu słowa Bóg, oraz o tym dlaczego powinniśmy szukać Bożej Obecności.

Pytania, które padają w tym filmie są następujące:

Co w Pana zrozumieniu , pojęciu , doświadczeniu, interpretacji oznaczają ‚słowa’:
A) nieśmiertelność , nieśmiertelny , wieczność , wieczny , nieskończoność , nieskończony , niewidzialność , niewidzialny
B) oraz : zbawienie , zbawić kogoś , zbawić się , zbawiać innych , ja zbawiam , ty zbawiasz , on zbawia , być zbawionym , zostać zbawionym , nie być zbawionym , być potępionym , oddzielonym od Boga , lub zjednoczonym z Bogiem
C) kto , z kim konkretnie , w jaki sposób , na jaki sposób , dlaczego i po co ?

[film w wersji z napisami]

Pytania i odpowiedzi odc. 9 (Nieśmiertelność, wieczność, zbawienie, potępienie, kto, z kim, dlaczego i po co?) zostały nagrane 9 stycznia 2017r.

Zostaw komentarz

Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).