Pytania i odpowiedzi doc. 4

//Pytania i odpowiedzi doc. 4 – Jak sobie radzisz z gniewem? Gdzie szukać wiary?

Pytania i odpowiedzi doc. 4 – Jak sobie radzisz z gniewem? Gdzie szukać wiary?

Pytania i odpowiedzi doc. 4 – Jak sobie radzisz z gniewem? Gdzie szukać wiary?

W czwartym odcinku Pytań i odpowiedzi mówię o tym, że nie radzę sobie z gniewem, strachem, złością oraz innymi emocjami, które przychodzą do mnie, lecz w zaufaniu powierzam je Ojcu, który wie najlepiej co jest dla mnie dobre. Opowiadam też jak we mnie rozwijała się wiara i co, w tym momencie, rozumiem pod pojęciem wiary.

Poza tym staram się odpowiedzieć na następujące pytania:

1) Jak sobie radzisz z gniewem, ktory zapewne w Tobie także czasem wybucha? Chodzi o zwykły, człowieczy, samczy, męski gniew, o agresję w trudnych codziennych sytuacjach (w sklepie, na drodze, w obliczu agresji innych, na forum, w internecie … itd)

2) Proszę o wskazówkę – o ile to możliwe – dla kogoś kto, jak to się mówi : „nie jest obdarzony łaską wiary” – Gdzie szukać, jak nasłuchiwać, na co zwracać uwagę ?

 [film w wersji z napisami]

Pytania i odpowiedzi doc. 4 (Jak sobie radzisz z gniewem? Gdzie szukać wiary?) zostały nagrane 7 grudnia 2016r.

Zostaw komentarz

Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).