Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ewangelia wg św. Mateusza

//Źródło nieczystości, Ewangelia wg św. Mateusza

Źródło nieczystości, Ewangelia wg św. Mateusza

2017-08-30T08:41:10+00:00 26 kwietnia 2017|Categories: Pismo Święte|Tags: , , , , |0 komentarzy
Pismo Święte, Źródło nieczystości, Ewangelia wg św. Mateusza

Źródło nieczystości

Następnie przywołał do siebie tłum i powiedział: „Słuchajcie i starajcie się pojąć! Nie to, co wchodzi do ust plami człowieka, lecz to, co z ust wychodzi , to go plami”. Wtedy podeszli do Niego uczniowe i powiedzieli: „Czy wiesz, że faryzeusze oburzyli się, gdy usłyszeli to, co powiedziałeś?”. A On rzekł: „Każda roślina, której nie zasadził mój Ojciec Niebieski, zostanie wyrwana z korzeniami. Zostawcie ich! To są ślepi przewodnicy ślepych. A jeśli niewidomy prowadzi niewidomego, obaj wpadną do dołu”.

Wtedy Piotr Go poprosił: „Objaśnij nam tę przypowieść”. A On powiedział: „To i wy wciąż nie rozumiecie? Nie dostrzegacie, że to wszystko, co wchodzi do ust, idzie do ust, idzie do żołądka i wydalane jest na zewnątrz? To zaś, co z ust wychodzi, wypływa z serca. To właśnie plami człowieka. Z serca bowiem pochodzą złe myśli, zabójstwa, cudzołóstwa, czyny rozpustne, kradzieże, fałszywe świadectwa, bluźnierstwa. To właśnie czyni człowieka nieczystym. Jedzenie nieumytymi rękami nie plami człowieka”.

Ewangelia wg św. Mateusza 15,10-20 (Źródło nieczystości)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Piśmie Świętym, z którego pochodzi ten cytat, wejdź tutaj. 

Zapraszam do subskrypcji kanału „Zapisków z zielonego zeszytu” na YouTube. Znajdziecie tam więcej filmów, w których dzielę się swoim świadectwem Bożej Obecności.

Zostaw komentarz