Ewangelia wg św. Łukasza

//Czas próby i walki, Ewangelia wg św. Łukasza

Czas próby i walki, Ewangelia wg św. Łukasza

2018-05-14T18:34:20+00:00 14 maja 2018|Categories: Pismo Święte|Tags: , , , |0 komentarzy
Pismo Święte, Czas próby i walki, Ewangelia wg św. Łukasza

Czas próby i walki.

Zapytał ich: „Gdy wysłałem was bez sakiewki, bez torby podróżnej i bez sandałów, czy czegoś wam brakowało?”. Oni odpowiedzieli: „Niczego”. Wtedy im powiedział: „Teraz jednak, kto ma sakiewkę, niech ją weźmie; tak samo i torbę podróżną. A kto tego nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz!  Bo mówię wam, że musi się spełnić na Mnie to, co napisano: „I został zaliczony do przestępców”. To wszystko spełnia się we Mnie”. Oni zaś rzekli: „Panie, oto tutaj są dwa miecze”. Odpowiedział im: „Wystarczy!”.

Ewangelia wg św. Łukasza 22,35-38 (Czas próby i walki)

Wpis w wersji „obrazkowej” (kliknij w obrazek aby go powiększyć) 🙂

Czas próby i walki, Ewangelia wg św. Łukasza
Pismo Święte, Czas próby i walki, Ewangelia wg św. Łukasza

Cytat ten pochodzi z Pisma Świętego w najnowszym przekładzie z języków oryginalnych, opracowanego przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła. W mojej ocenie to wspaniałe tłumaczenie, które z czystym sercem mogę każdemu polecić 🙂 Polecam zwłaszcza wydania kieszonkowe, dzięki którym możesz mieć Słowo Boże zawsze przy sobie 🙂

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Piśmie Świętym, z którego pochodzi ten cytat, wejdź tutaj: Pismo Święte.

Zostaw komentarz

Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).