O mnie

O mnie2018-11-01T19:45:04+00:00
O mnie - Zapiski z zielonego zeszytu (zdjęcie z rekolekcji)

O mnie

Dzień dobry 🙂

Nazywam się Rafał i od jakiegoś czasu prowadzę bloga pod tytułem „Zapiski z zielonego zeszytu” oraz od niedawna projekt „Cała Polska wielbi Pana”.

W sumie to już nie do końca pamiętam jaki był główny powód tego, że zdecydowałem się na to, aby kupić zielony notes i napisać w nim pierwsze zdanie. Pewnie nie było żadnego racjonalnego uzasadnienia – po prostu pojawił się impuls, wezwanie, na które odpowiedziałem. Szybko okazało się, że w zeszycie pojawiają się modlitwy i świadectwa. Modlitwy, w których wyrażałem swoje uwielbienie, wdzięczność mojemu Ojcu w niebie. Modlitwy w których wciąż na nowo powierzałem Mu swoje życie. Świadectwa, w których opisywałem to, jak Bóg, krok po kroku prowadził mnie do siebie.

Poniżej znajdziesz pierwsze świadectwo jakie zapisałem.

Więcej świadectw znajdziesz tutaj: Moje nawrócenie – Świadectwa (filmy)

I pierwsza modlitwa, którą nagrałem w formie audio:

Więcej modlitw w formie filmów znajdziesz tutaj: Modlitwy (filmy)

Już wcześniej w innych swoich notesach wypisywałem fragmenty Pisma Świętego oraz innych książek które poruszyły moje serce. Chciałem mieć te słowa zawsze przy sobie 🙂

Następnie pojawiła się myśl, by to co zapisuje w zeszycie przenieść do wersji elektronicznej. A dzięki temu podzielić się tym, co porusza moją duszę z innymi, którzy, być może, podobnie jak ja, Bogu chcą oddać całe swoje życie.

Z czasem pojawił się pomysł nagrywania filmów, które przyjęły nazwę „Dobra Nowina”. Mają one formę monologów, w których dzielę się tym, co wypełnia moje serce. Czyli ogromną radością z nieskończonej miłości Boga. Link do playlisty utworzonej z tych filmów znajduje się tutaj.

A następnie pojawiła się myśl, że przydatne może być również odpowiadanie na pytania, które, być może pojawią się, podczas oglądania filmów z serii „Dobra Nowina”, bądź też czytania innych wpisów na blogu. I w ten sposób powstała kolejna seria którą nazwałem „Pytania i odpowiedzi”. Link do playlisty utworzonej z odpowiedzi na Wasze pytania znajduje się tutaj.

I w ten sposób znalazłem się w tym miejscu 🙂

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować (lub przesłać swoje pytanie), wykorzystaj proszę ten adres e-mail: rafaldziedzic1977@gmail.comlub profil na fb (https://www.facebook.com/Zapiskizzielonegozeszytu/)

Niech Pan Bóg ma Cię w swojej opiece 🙂

Rafał

Strona „O Mnie” została ostatni raz zaktualizowana 25 lutego 2018r.

Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Kolejny dzień kończy się :-)
Może więc dobrym pomysłem będzie w tej chwili modlitwa, która pomoże uwielbić Boga, i podziękować Mu za wszystko, co w ciągu tego dnia dla nas przygotował ...

 

Jeżeli uważasz, że to dobry pomysł kliknij w poniższy link
Modlitwa na koniec dnia
close-link