Modlitwa zawierzenia życia Bogu – Błogosławiony Ojcze, w tej chwili, chcę oddać wszystko, co tak cenię, pod Twoją opiekę! 

Błogosławiony Ojcze, Ty nie chcesz nam narzucać swojej woli. Czekasz, aż my będziemy gotowi sami swą wolną wolę złożyć u Twoich stóp. Nie chcesz nam narzucać swojej miłości. Czekasz, aż będziemy gotowi otworzyć swoje serca na Twe nieskończone miłosierdzie. Nie chcesz narzucać nam wolności, która przychodzi, gdy oddamy wszystko Tobie. Czekasz, aż zmęczeni swoim panowaniem, będziemy gotowi Tobie powierzyć swe życie.

Więc teraz, w tej chwili, chcę oddać wszystko, co tak bardzo cenię, pod Twoją opiekę. Teraz chcę, w Twe ręce, złożyć to wszystko, co o Tobie wiem, myślę, czego od Ciebie oczekuję. Teraz oddaje Tobie wszystkie moje poglądy, osądy, całą moją wiedzę. Wszystkie moje prawa. Wszystkie oczekiwania. To wszystko co wydaje mi się, że jest „moje”. Moje myśli. Moje zdrowie. Moje życie. Tak, byś został we mnie tylko Ty. Na zawsze Jeden. Ten, Który Jest.

Amen.

Modlitwa zawierzenia życia Bogu (Błogosławiony Ojcze, w tej chwili, chcę oddać wszystko, co tak cenię, pod Twoją opiekę!) została zapisana 4 grudnia 2016r.

PS. Zobacz Warunki pójścia za Jezusem, Ewangelia wg św. Mateusza 🙂

Modlitwa zawierzenia życia Bogu - Błogosławiony Ojcze, w tej chwili, chcę oddać wszystko, co tak cenię, pod Twoją opiekę!

Ta modlitwa w wersji „obrazkowej” (kliknij w obrazek, aby go powiększyć) 🙂

Modlitwa zawierzenia życia Bogu - Błogosławiony Ojcze, w tej chwili, chcę oddać wszystko, co tak cenię, pod Twoją opiekę!