Modlitwa

//Modlitwa – Wszechmocny Ojcze, daj nam odwagę, by wszystko oddać Tobie

Modlitwa – Wszechmocny Ojcze, daj nam odwagę, by wszystko oddać Tobie

Modlitwa – Wszechmocny Ojcze, daj nam odwagę, by wszystko oddać Tobie. 

Wszechmocny Ojcze, wypełnij nas swoją ciszą. Wlej w nasze serca Twoją miłość. Oczyść nasze myśli z tego wszystkiego, co sprawia, że wątpimy w Twoje miłosierdzie. Daj nam odwagę, by wszystko oddać Tobie. Już teraz. W tej sekundzie Twojej opiece oddać nasze życie. Wypełnij nas pokorą, by w obliczu strachu, kuszenia złego, zwracać się do Ciebie o pomoc. Bo sami nie możemy się zbawić. Ale dla Ciebie wszystko jest możliwe. Niech więc w chwilach próby nasze serce wznosi się ku Tobie, byś wlał w nie Twoją moc. Byś wypełnił je swoją mądrością. Byśmy, wypełnieni Twoją chwałą, ujrzeli, że na krzyżu, przez śmierć Twojego ukochanego Syna, wszystko już się dokonało. I, gdy my poddamy Tobie swoje życie, poznamy wolność, którą, od początku czasu, nam przeznaczyłeś. I zostaniemy przemienieni. Tak, że nie będzie już dwóch. Ale na zawsze Jeden. Ten, Który Jest.

Amen.

Modlitwa (Wszechmocny Ojcze, daj nam odwagę, by wszystko oddać Tobie) została zapisana 27 listopada 2016r.

PS. Zobacz Obietnica Ducha Wspomożyciela 🙂

Modlitwa - Wszechmocny Ojcze, daj nam odwagę, by wszystko oddać Tobie

Ta modlitwa w wersji „obrazkowej” (kliknij w obrazek, aby go powiększyć) 🙂

Modlitwa - Wszechmocny Ojcze, daj nam odwagę, by wszystko oddać Tobie

Zostaw komentarz

Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).