Modlitwa uwielbienia – Ukochany Ojcze, me serce wypełnia radość! 

Ukochany Ojcze, me serce wypełnia radość! Me serce wypełnia pokój! Me serce wypełnia miłość! Ty wypełniasz me serce! Ty wypełniasz mnie całego! Ty wypełniasz mnie swoim światłem, które rozprasza wszelki mrok. Które leczy wszelkie rany. Które przywraca wzrok. Które przywraca słuch. Które daje życie. W którym nie ma grzechu i śmierci. W którym nie ma mnie. A jesteś jedynie Ty. Odpowiedź na wszelkie pytania. Lekarstwo na wszelkie choroby. Wolność. Radość. Pokój. Miłość.

Sprawiedliwy Ojcze, te wszystkie słowa są tak ułomne! Tak bardzo niepasujące do tego, jak objawiłeś się w moim życiu! A jednak nie przestają płynąć. I będę Cię wielbił w ten, niedoskonały, sposób, do mego ostatniego oddechu. Do ostatniej sekundy jaką, w Twej niewyobrażalnej łasce, mi przeznaczysz, będę śpiewał pieśni wielbiące Twe imię. Głoszące Twą wielkość. Bo godzien jesteś wszelkiej chwały. I, mimo tego, że żadne, nawet najwspanialsze uwielbienie, niczego nie może dodać do Twej pełnej doskonałości, to me serce nie potrafi już inaczej. I żyje tylko po to, by wychwalać swego Pana. By śpiewać pieśni uwielbienia Temu, do którego należy. I choć wydaje się to niemożliwe, to z każdym oddechem wielbię Cię bardziej. Oddaje Ci się jeszcze mocniej. Miłuję Cię, Ojcze, jeszcze mocniej. Aż do dnia, gdy powołasz mnie do siebie. I w Twojej łasce, poznam Cię tak, jak Ty mnie znasz od początku czasu.

Więc, miłosierny Ojcze, zrób ze mną to, co jest Tobie miłe. Posyłaj mnie tam, gdzie chcesz bym był. Wkładaj w me usta słowa, które chcesz, aby zostały powiedziane. Bo cały jestem Twój. Bo należę tylko do Ciebie. I chcę tego, co Ty dla mnie chcesz. A Twoja wola jest mą wolą. Bo nie żyję już ja, lecz żyjesz we mnie Ty. Nie ma już dwóch, lecz na zawsze Jeden. Ten, Który Jest.

Amen.

Modlitwa uwielbienia (Ukochany Ojcze, me serce wypełnia radość!została zapisana 29 grudnia 2016r.

PS. Przeczytaj Zawsze bądźcie za wszystko wdzięczni Bogu.

Modlitwa uwielbienia - Ukochany Ojcze, me serce wypełnia radość!

Ta modlitwa w wersji „obrazkowej”  🙂

(Kliknij tutaj, aby pobrać obrazek)

Modlitwa uwielbienia - Ukochany Ojcze, me serce wypełnia radość!

Załączniki