Modlitwa uwielbienia – Sprawiedliwy Panie, wychwalam Twoje święte Imię!

Sprawiedliwy Panie, wychwalam Twoje święte Imię! Dzięki Ci składam, za Twą niepojętą dobroć, za Twą miłość, w której dla każdego z nas przygotowałeś miejsce u swojego boku. I dla każdego z nas chcesz zbawienia. Każdemu chcesz przekazać pełnię swoich darów. Chcesz przenieść nas ze śmierci do życia. W swojej nieskończonej dobroci nie każesz nam czekać latami na spełnienie tych obietnic. O nie! Ty jesteś gotowy, każdemu, kto wybierze Ciebie, w tej chwili, w tej sekundzie, otworzyć bramy Twojego Królestwa. I wypełnić jego serce spokojem, radością i miłością, z którą nic równać się nie może. Chcesz pokazać mu wolność, w której może być takim, jakim Go stworzyłeś.

Ukochany Ojcze, w tej chwili Tobie oddaje to wszystko, co sam, tak długo, gromadziłem. Wszystkie przekonania. Całą wiedzę. Radości i smutki. Lęki. Urazy i krzywdy. To wszystko w co wierzyłem, że, od świata, mi się należy. Wszystkie prawa. Obowiązki. Relacje. Tak, byś został dla mnie tylko Ty. Tak, bym widział tylko Ciebie. We wszystkim. W każdym. W sobie. By nie było już dwóch. Lecz na zawsze Jeden. Ten, Który Jest.

Amen.

Modlitwa uwielbienia (Sprawiedliwy Panie, wychwalam Twoje święte Imię!została zapisana 9 stycznia 2017r.

PS.

Tym żydom, którzy Mu uwierzyli, Jezus oświadczył: „Jeżeli pozostaniecie wierni mojej nauce, będziecie rzeczywiście moimi uczniami i poznacie Prawdę, a Prawda uczyni was wolnymi”.

Ewangelia wg św. Jana 8,31-32

Modlitwa uwielbienia - Sprawiedliwy Panie, wychwalam Twoje święte Imię!

Ta modlitwa w wersji „obrazkowej”  🙂

(Kliknij tutaj, aby pobrać obrazek)

Modlitwa uwielbienia - Sprawiedliwy Panie, wychwalam Twoje święte Imię!

Załączniki