Modlitwa uwielbienia

//Modlitwa uwielbienia – Błogosławiony Ojcze w Twoich rękach jest cała moja mądrość!

Modlitwa uwielbienia – Błogosławiony Ojcze w Twoich rękach jest cała moja mądrość!

Modlitwa uwielbienia – Błogosławiony Ojcze w Twoich rękach jest cała moja mądrość!

Błogosławiony Ojcze, w Twoich rękach jest cała moja mądrość. Wiem tylko tyle, ile zechcesz mi objawić. Wszystkie moje opinie, zdanie które miałem na różne tematy, poglądy, odeszły wraz z pragnieniem, by samemu decydować o życiu. Straciły swój urok, gdy poddałem się Twojej woli. Gdy zabrałeś mnie i wypełniłeś sobą.

Bo na cóż mądrość świata, gdy jestem w ramionach Tego, który stworzył świat? Po co mi umiejętność rozróżniania dobra i zła, skoro moją wolą jest spełnianie woli Tego, który zwyciężył grzech? Nie chcę znać niczego poza Tobą. Nie chce wiedzieć niczego poza tym, co zechcesz mi objawić.

Błogosławiony Ojcze, wypełnij nas pokorą, w której właściwie ocenimy mądrość tego świata. Daj nam odwagę porzucić to, co wielu naszych bliźnich ceni tak bardzo. Daj nam siłę stać się jak dzieci, które niczego nie znają poza Ojcem, w ramionach którego są bezpieczne. Które nie mają oczekiwań, planów, preferencji. Które każdą chwilę, daną przez Boga, traktują jak cenny dar. W takiej formie, w jakiej się ona objawia. I wychwalają w niej Boże miłosierdzie.

Sprawiedliwy Ojcze, daj nam siłę by, wbrew temu, co wydaje się tak cenne, oddać w Twoje ręce wszystkie nasze prawa i przywileje. Całą naszą wolność. Naszą wolną wolę. I oddać się Tobie w 100%, nie zostawiając nic dla siebie. Być całkowicie i nieodwołalnie poddanym Tobie. Żyć dla Ciebie. Umrzeć dla Ciebie. Byś był w nas już tylko Ty.

Amen.

Modlitwa uwielbienia (Błogosławiony Ojcze w Twoich rękach jest cała moja mądrość!) została zapisana 7 listopada 2016r.

Modlitwa uwielbienia - Błogosławiony Ojcze w Twoich rękach jest cała moja mądrość!