Modlitwa uwielbienia

//Modlitwa uwielbienia – Błogosławiony Ojcze jak nieograniczona jest Twoja moc!

Modlitwa uwielbienia – Błogosławiony Ojcze jak nieograniczona jest Twoja moc!

Modlitwa uwielbienia – Błogosławiony Ojcze jak nieograniczona jest Twoja moc!

Błogosławiony Ojcze, jak nieograniczona jest Twoja moc! Jak wielkie są Twoje dzieła! W ciągu sekundy coś, co według naszego ludzkiego osądu było niemożliwe, staje się faktem według Twojej woli. Ci, którzy jeszcze chwilę temu mówili o sobie, że nie wierzą w nic, stają się gotowi dla Ciebie oddać życie. Ci, którzy prześladowali Twoich wyznawców, stają się gorliwymi apostołami. Ci, którzy nie widzieli sensu w swoim życiu, pomagają, w Twojej łasce, odnaleźć sens wielu innym. Dla Ciebie nie ma takiego przypadku, który nie mógłby być uzdrowiony właśnie w tej chwili. Nie ma osoby, która nie mogłaby, wypełniona Duchem Świętym, właśnie w tej sekundzie umrzeć dla świata, by narodzić się ponownie dla Ciebie. I mimo, że świat zewnętrzny mógłby łatwo przeoczyć to zmartwychwstanie, w niebie zapanuje radość ogromna.

Dlatego prosimy Cię, Ojcze Niebieski, uzdrów nas w tej sekundzie. Wypełnij nas swoim światłem, a w naszych sercach rozpal ogień swojej miłości. Uwolnij nas od nas samych. Wypełnij nas sobą tak, byś został już tylko Ty.

Amen.

Modlitwa uwielbienia (Błogosławiony Ojcze jak nieograniczona jest Twoja moc!) została zapisana 1 listopada 2016r.

Modlitwa uwielbienia - Błogosławiony Ojcze jak nieograniczona jest Twoja moc!

Zostaw komentarz

Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).