Modlitwa – Sprawiedliwy Ojcze, nic nie może nas wyrwać z Twoich objęć!

Sprawiedliwy Ojcze, Ty przed każdym z nas szeroko otworzyłeś bramy swojego królestwa. Każdego z nas stworzyłeś na swój obraz i podobieństwo. Dla każdego chcesz być umiłowanym Ojcem, który, jeśli tylko na to pozwolimy, wypełni nas swoim pokojem. Przyniesie ukojenie. Uzdrowi z wszelkiej choroby. Uwolni nas od śmierci. A jedyne, co jest po naszej stronie do zrobienia, to uwierzyć, że to się już dokonało. Że, przez śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, nic nie może nas oddzielić od miłości Ojca. Nic nie może nas wyrwać z Twoich objęć. To takie proste! Wystarczy uwierzyć! A jednak czasami wydaje się tak trudne … .

Dlatego, w tej chwili, prosimy Cię Ojcze, daj nam odwagę oddać się całkowicie Tobie. Daj mądrość, by porzucić to wszystko, co traktujemy jako „nasze”, „moje”. To wszystko, co jest efektem naszej niewiary, że Ty się nami opiekujesz. To wszystko, co cenimy bardziej od Ciebie. Bo chcemy być jak małe dzieci. Które w Twoich ramionach mają wszystko to, co jest im potrzebne. I ufają Tobie bezgranicznie. Bo Ty jesteś ich Ojcem. Bo Ty jesteś ich Życiem. Bo jesteś dla nich tylko Ty.

Amen.

 Modlitwa (Sprawiedliwy Ojcze, nic nie może nas wyrwać z Twoich objęć!) została zapisana 29 listopada 2016r.

PS.

„Jestem pewny, że ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani władze, ani rzeczy teraźniejsze, ani przyszłe, ani moce, ani wysokości, ani głębie, ani jakiekolwiek inne stworzenie nie zdoła nas oddzielić od miłości Boga, objawionej w Chrystusie Jezusie, naszym Panu.”

List św. Pawła do Rzymian 8,38-39

 Modlitwa - Sprawiedliwy Ojcze, nic nie może nas wyrwać z Twoich objęć!

Ta modlitwa w wersji „obrazkowej” (kliknij w obrazek, aby go powiększyć) 🙂

 Modlitwa - Sprawiedliwy Ojcze, nic nie może nas wyrwać z Twoich objęć!