Modlitwa o uwolnienie – Błogosławiony Panie oczyść nasze serca z wszelkich wątpliwości.

Wszechmogący Boże, jak wielka jest Twoja dla nas miłość, skoro tak wiernie i cierpliwie trwasz przy nas, podczas gdy my wciąż wybieramy swoje życie, zamiast Twojej woli. Ty nigdy się od nas nie odwracasz, mimo, że my często odwracamy się od Ciebie. Dla Ciebie jesteśmy zawsze ukochanymi dziećmi, na których powrót do domu, czekasz. Wysłałeś na ten świat swojego Syna, by szeroko otworzył nam drzwi do Twojego królestwa. Aby zapraszał do niego tych, którzy zbłądzili. Tych, którzy utracili Ciebie z zasięgu swojego wzroku.

I Jezus wciąż trwa w swoim zaproszeniu. Jego słowa teraz są tak samo żywe, jak były 2000 lat temu. Tak samo jak wtedy, przynoszą ukojenie. Otwierają nasze oczy i uszy na Twoje znaki. Uzdrawiają nasze ciało. Rozpalają w sercach płomień Twojej miłości.

Wszechmogący Boże, wychwalam Cię i dzięki Ci składam, bo z Twojej łaski jestem w najlepszych możliwych rękach. Moje życie złożyłem u stóp ukochanego Ojca, który w swoim miłosierdziu rozpalił we mnie ogień łaski. Który przez swojego Ducha kieruje każdym mym krokiem. Który prowadzi mnie tam, gdzie chce bym był. Który przynosi słowa, gdy mają zostać wypowiedziane. A ja odpoczywam w pokoju. Wolny od siebie i tego, czym świat chciał mnie od Ciebie odciągnąć. Na zawsze wolny w rękach Tego, który nas stworzył.

Błogosławiony Panie, oczyść nasze serca z wszelkich wątpliwości. Oddal od nas wątpiące myśli. Spraw, niech wszystko co wydaje się tak cenne i bliskie, że ciągle nie mamy odwagi złożyć tego Tobie w ofierze, spłonie w ogniu Twojej miłości. Pozwól nam zobaczyć ogrom i piękno tego, co w zamian, dla nas przygotowałeś. Niech się to stanie teraz, w tym momencie, byśmy, w Twojej łasce, zapomnieli o sobie. Byśmy umarli dla starego życia i ponownie narodzili się w Tobie. By zobaczyć siebie i swoich braci tak, jak Ty nas widzisz. I nieść dobrą nowinę o Twoim miłosierdziu wszędzie tam, gdzie nas poślesz.

Amen.

Modlitwa o uwolnienie (Błogosławiony Panie oczyść nasze serca z wszelkich wątpliwości) została zapisana 23 października 2016r.

 

Modlitwa o uwolnienie - Błogosławiony Panie oczyść nasze serca z wszelkich wątpliwości.