Dobra Nowina odc. 28 (noworoczny)

//Dobra Nowina odc. 28 (noworoczny) – O odpoczywaniu w Bożym pokoju

Dobra Nowina odc. 28 (noworoczny) – O odpoczywaniu w Bożym pokoju

2017-10-27T22:14:45+00:00 1 stycznia 2017|Categories: Dobra Nowina|Tags: , , , , , , |0 komentarzy

Dobra Nowina odc. 28 (noworoczny) – O odpoczywaniu w Bożym pokoju

W tym, pierwszym w Nowym, 2017, Roku, odcinku z serii Dobra Nowina dzielę się z wami moim doświadczeniem odpoczywania w pokoju Bożym. Mówię o tym, że jest to możliwe tu i teraz, gdy tylko oddamy życie Bogu i przestaniemy wierzyć w to, że cokolwiek jest w stanie oddzielić nas od Jego miłości.

A na końcu tego, nieco zwariowanego odcinka, życzę wam tego, aby właśnie w nadchodzącym roku, to wszystko w co wierzymy, że nas oddziela od Boga, znikło jak sen o poranku. Aby objął nas pokój Boży. Abyśmy oddali życie naszemu Stwórcy. Aby nie było już dwóch. Ale na zawsze Jeden, Ten, Który Jest.

[film w wersji z napisami]

Dobra Nowina odc. 28 (noworoczny) (O odpoczywaniu w Bożym pokoju) została nagrana 1 stycznia 2017r.

Zostaw komentarz

Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).