Dobra Nowina odc. 24

//Dobra Nowina odc. 24 – O śmierci i zmartwychwstaniu które może wydarzyć się tu i teraz

Dobra Nowina odc. 24 – O śmierci i zmartwychwstaniu które może wydarzyć się tu i teraz

2017-10-28T14:32:00+00:00 15 grudnia 2016|Categories: Dobra Nowina|Tags: , , , , , , , |0 komentarzy

Dobra Nowina odc. 24 – O śmierci i zmartwychwstaniu które może wydarzyć się tu i teraz

W tym odcinku z serii Dobra Nowina dzielę się swoim świadectwem tego, że nasza śmierć dla świata i narodziny dla Boga, mogą się zdarzyć tu i teraz. A obietnica, które Bóg pozostawił nam w Piśmie Świętym, odnosi się również do naszego doczesnego życia. Więc jest zachętą, by już teraz doświadczać wspaniałych darów Bożej Obecności – i nie czekać z tym do naszej fizycznej śmierci. Już teraz odkrywać prawdę, która uczyni nas wolnymi. Już teraz poznać spokój, który przekracza to wszystko co dotychczas poznaliśmy. Już teraz zanurzyć się w radość, która nie przemija.

W filmie odnoszę się do modlitwy, którą możecie znaleźć tutaj: http://zielonyzeszyt1977.blox.pl/2016/12/15-grudzien-2016-Modlitwa.html

[film w wersji z napisami]

Dobra Nowina odc. 24 (O śmierci i zmartwychwstaniu które może wydarzyć się tu i teraz) została nagrana 16 grudnia 2016r.

Zostaw komentarz

Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).