Pomysł na stronę z wpisem wybranym specjalnie dla ciebie krążył w mojej głowie już od jakiegoś czasu. Nie wiedziałem jednak jak go wykonać. Aż do tego momentu:-)

Na tej stronie znajdziesz propozycję jednego wpisu wybranego specjalnie dla ciebie. Przy każdym odświeżeniu tej strony losowany jest inny wpis z wszystkich, które zostały do bloga dodane (w tej chwili jest ich już ok 1000).

Wpis wybrany specjalnie dla ciebie :-)

Dla mnie przypadek, to jedynie świecka nazwa działania Ducha Świętego. Wierzę więc, że poniższa propozycja będzie dla ciebie, akurat w tej sytuacji w której jesteś, pomocna. Przyniesie ukojenie, spokój, a może zrozumienie, którego właśnie teraz potrzebujesz.

Więc zachęcam cię to korzystania z tej propozycji, przygotowanej specjalnie dla ciebie 🙂

Od czasu do czasu, przy niektórych wpisach, będę umieszczał informację o tym, jak możesz otrzymać ode mnie, zupełnie za darmo, egzemplarz książki (lub czasami audiobooka) z którego pochodzi dany cytat. Jeżeli poczujesz, że to właśnie ty powinnaś/powinieneś go otrzymać postępuj zgodnie z instrukcją, którą odnajdziesz 🙂

Ta „akcja” ma z jednej strony zachęcić cię do zaglądania na tą stronę i szukania słów, które, wierzę w to głęboko, Duch Święty ma dla ciebie na dany moment, a z drugiej skłonić cię do dokładnego ich czytania – instrukcje mogą pojawiać się w nieoczywistych miejscach, i tylko ci, którzy dokładnie czytają, je odnajdą 🙂