Wpis wybrany dla ciebie

/Wpis wybrany dla ciebie
Wpis wybrany dla ciebie2018-07-22T18:00:06+00:00

Pomysł na stronę z wpisem wybranym specjalnie dla ciebie krążył w mojej głowie już od jakiegoś czasu. Nie wiedziałem jednak jak go wykonać. Aż do tego momentu:-)

Na tej stronie znajdziesz propozycję jednego wpisu wybranego specjalnie dla ciebie. Przy każdym odświeżeniu tej strony losowany jest inny wpis z wszystkich, które zostały do bloga dodane (w tej chwili jest ich już ok 1000).

Wpis wybrany specjalnie dla ciebie :-)

Dla mnie przypadek, to jedynie świecka nazwa działania Ducha Świętego. Wierzę więc, że poniższa propozycja będzie dla ciebie, akurat w tej sytuacji w której jesteś, pomocna. Przyniesie ukojenie, spokój, a może zrozumienie, którego właśnie teraz potrzebujesz.

Więc zachęcam cię to korzystania z tej propozycji, przygotowanej specjalnie dla ciebie 🙂

To jest post wybrany dla ciebie (kliknij w tytuł lub obrazek, aby przejść do szczegółów tego wpisu):

Od czasu do czasu, przy niektórych wpisach, będę umieszczał informację o tym, jak możesz otrzymać ode mnie, zupełnie za darmo, egzemplarz książki (lub czasami audiobooka) z którego pochodzi dany cytat. Jeżeli poczujesz, że to właśnie ty powinnaś/powinieneś go otrzymać postępuj zgodnie z instrukcją, którą odnajdziesz 🙂

Ta „akcja” ma z jednej strony zachęcić cię do zaglądania na tą stronę i szukania słów, które, wierzę w to głęboko, Duch Święty ma dla ciebie na dany moment, a z drugiej skłonić cię do dokładnego ich czytania – instrukcje mogą pojawiać się w nieoczywistych miejscach, i tylko ci, którzy dokładnie czytają, je odnajdą 🙂

Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Wstaje kolejny piękny dzień :-)

Może więc warto rozpocząć go modlitwą z intencją,
by wszystko co nas dzisiaj spotka 
zawierzyć naszemu dobremu Tacie ...

 

Jeżeli uważasz, że to dobry pomysł kliknij w poniższy link
Modlitwa poranna
close-link