św. Faustyna Kowalska

//Nie sądzić nigdy nikogo …, św. Faustyna Kowalska

Nie sądzić nigdy nikogo …, św. Faustyna Kowalska

2018-05-04T17:00:04+00:00 4 maja 2018|Categories: Cytaty mistyków|Tags: , , , |0 komentarzy
Nie sądzić nigdy nikogo ..., św. Faustyna Kowalska

Nie sądzić nigdy nikogo …

Nie sądzić nigdy nikogo, dla innych mieć oko pobłażliwe, a dla siebie surowe. Do Boga odnosić wszystko, a w oczach własnych czuć się tym, czym jestem – to jest największą nędzą i nicością. W cierpieniach zachowywać się cierpliwie i spokojnie, wiedząc, że wszystko z czasem przeminie.

Św. Siostra Faustyna Kowalska ZMBM, „Dzienniczek”, p. 253 (Nie sądzić nigdy nikogo …)

Wersja „obrazkowa” tego wpisu (Kliknij w obrazek, aby powiększyć):-)

Nie sądzić nigdy nikogo ..., św. Faustyna Kowalska, Dzienniczek
Nie sądzić nigdy nikogo ..., św. Faustyna Kowalska, Dzienniczek

Powyższy cytat pochodzi z dzieła pt. „Dzienniczek – Miłosierdzie w duszy mojej”, którego autorką jest św. s. Faustyna Kowalska. To arcydzieło literatury mistycznej, które jako jedno z nielicznych, powstało w naszym ojczystym języku. Jest to ważne o tyle, że mamy dostęp do wspaniałych objawień i słów Jezusa skierowanych do św. Faustyny i nas wszystkich, bez zniekształceń wynikających z tłumaczenia. Jestem pod wielkim wrażeniem Dzienniczka, to książka, która może zmieniać, i zmienia, życia tych którzy się w nim zanurzą. A więc zanurzmy się w Bożym miłosierdziu wraz z siostrą Faustyną 🙂

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o książce, wejdź tutaj: Dzieniczek – Miłosierdzie w duszy mojej

Zostaw komentarz

Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).