Listy młodzieńcze

//Listy młodzieńcze (św. Elżbieta od Trójcy Świętej)
Listy młodzieńcze (św. Elżbieta od Trójcy Świętej)2017-12-28T07:48:02+00:00
Listy młodzieńcze - św. Elżbieta od Trójcy Świętej

Listy młodzieńcze

„Listy młodzieńcze” to pierwszy tom wszystkich pism wielkiej mistyczki naszych czasów, św. Elżbiety od Trójcy Świętej (Cates; 1880-1906), który w 2006 roku ukazał się po raz pierwszy po polsku.

„W hałaśliwym świecie Siostra Elżbieta od Trójcy Świętej zaprasza do stworzenia ciszy w nas, tak żebyśmy nie żyli obok istotnych spraw, ale bardziej po ludzku i bardziej po Bożemu. Ukazuje nam, do jak szczęśliwej pełni może doprowadzić wiara w Miłość, która mieści się u samych podstaw naszego bytu, wszędzie tam, gdzie jesteśmy, kimkolwiek jesteśmy lub byliśmy”

Konrad de Meister OCD

W pierwszym tomie możesz poznać młodą Elżbietę, która jeszcze jako nastolatka podejmuje decyzję, że chce oddać swoje życie Bogu. To piękne świadectwo młodej dziewczyny, które wielu z nas może dodawać odwagi.

Lista wszystkich wpisów na blogu, pochodzących z książki „Listy młodzieńcze”:

Jeżeli chcesz kupić tą książkę możesz to zrobić tutaj.

Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Kolejny dzień kończy się :-)
Może więc dobrym pomysłem będzie w tej chwili modlitwa, która pomoże uwielbić Boga, i podziękować Mu za wszystko, co w ciągu tego dnia dla nas przygotował ...

 

Jeżeli uważasz, że to dobry pomysł kliknij w poniższy link
Modlitwa na koniec dnia
close-link