Dzieła które polecam

/Dzieła które polecam
Dzieła które polecam2018-04-18T18:30:09+00:00
Cytaty, Dzieła które polecam

Cytaty, Dzieła które polecam

Cytaty – Dzieła które polecam

Jakiś czas temu, gdy dodawałem kolejne cytaty do bloga, który znajdował się pod starym adresem (www.zielonyzeszyt1977.blox.pl) przyszło mi do głowy, że cennym może być przekazanie nieco większej porcji informacji o poszczególnych książkach. Z jednej strony chciałem zebrać w jednym miejscu wszystkie fragmenty, które pochodzą z danego dzieła. Z drugiej zaś chciałbym namawiać do zakupu danej pozycji tych, którzy uznają, że słowa, które cytuję, poruszają ich serca. W przypadku każdej z tych wspaniałych książek, które dzięki łasce Boga, znalazły się na moje drodze, jedynie w niewielkim stopniu, mogę się podzielić ich treścią. I każda z nich ma znacznie więcej do zaoferowania. Dlatego zdecydowanie zachęcam, w przypadku gdy zaintryguje Cię, te pare fragmentów, które znajdziesz na tej stronie, do zakupu danej książki. Mam nadzieje, że poniższe podstrony pomogą Ci w tej decyzji 🙂

Oto dzieła które polecam – cytaty (każda z nich jest linkiem do odpowiedniej podstrony z szczegółami):

Muzyka na chwałę Pana!

Chcę się z Wami podzielić playlistą, którą stworzyłem i którą ciągle uaktualniam. Umieszczam na niej moje ulubione pieśni uwielbienia oraz modlitwy, które od jakiegoś czasu nagrywam. Wierzę, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz wpisy na blogu, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Wstaje kolejny piękny dzień :-)

Może więc warto rozpocząć go modlitwą z intencją,
by wszystko co nas dzisiaj spotka 
zawierzyć naszemu dobremu Tacie ...

 

Jeżeli uważasz, że to dobry pomysł kliknij w poniższy link
Modlitwa poranna
close-link